Uber for Business
flow-image

Zwiększanie morale pracowników i klientów dzięki dostawie posiłków

Ten zasób został opublikowany przez Uber for Business

Jedzenie jest często wykorzystywane do tworzenia więzi społecznych, dzielenia się dobrami i budzenia dobrej woli. Relacje między Tobą, członkami Twojego zespołu i klientami nie są tu wyjątkiem. Ponieważ ludzie fizycznie oddalają się od siebie, nadarza się okazja, aby pokazać pracownikom i klientom, że nadal o nich dbasz.Z tego e-booka dowiemy się, w jaki sposób zapewnienie posiłków pracownikom, klientom i innym osobom może poprawić morale i ogólne samopoczucie. Czy to na wynos, z dostawą, w godzinach pracy czy w czasie wolnym, karmienie osób, które łączą się z Twoją firmą, może stanowić pomocną dłoń i zwiększyć zaangażowanie.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Odszkodowania i świadczenia, Nagrody i zachęty, Nagrody pracownicze, Wynagrodzenie pracowników, Struktura premii, Świadczenia pracownicze, Ubezpieczenie zdrowotne, Renty i emerytury, Urlop i chorobowe, Równość szans, Zgodność z przepisami, Uczenie się i rozwój talentów, Szkolenie pracowników, Rozwój talentów, Rozwój pracowników, Motywacja pracownika, Wydajność pracowników, Kursy szkoleniowe, Rozwój przywództwa, Kształcenie całej organizacji, Integracja nowych pracowników, Zarządzanie talentami, Zarządzanie pracownikami, Zasoby ludzkie, Odpowiedzialność społeczna biznesu, Personel tymczasowy i zewnętrzny, Rekrutacja, Przeglądy wydajności pracowników