Rippling
flow-image

Przedstawiamy system zarządzania zapasami Rippling

Ten zasób został opublikowany przez Rippling

Nie jest tajemnicą, że rozproszone zespoły robocze stają się normą w wielu branżach. Mniej oczywiste jest to, jak ta zmiana wpływa na operacje działu IT, a konkretnie na zarządzanie urządzeniami fizycznymi, takimi jak laptopy i monitory.W tym miejscu do gry wchodzi system Rippling Inventory Management. Jest to pierwsza na świecie szafa IT w chmurze. Jest to proste rozwiązanie, które pozwala firmom pobierać, przechowywać, wysyłać, konfigurować i zarządzać urządzeniami pracowników — w 100 procentach zdalnie. Czytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Zgodność z przepisami, Strategia HR, Style przywództwa, Kierowanie zmianą, Zarządzanie zmianą, Analiza porównawcza, Strategia konkurencyjności, Analiza strategiczna, Kształtowanie strategii, Zarządzanie zespołem, Kadra zarządzająca, Strategie zatrudniania, Zarządzanie wydajnością, Technologia HR, Oprogramowanie HR, Automatyzacja HR, Administracja HR, Planowanie zasobów przedsiębiorstwa, Zarządzanie płacami, Analityka HR, Wskaźniki HR, HRIS, Szkolenie pracowników, Zarządzanie talentami, Zarządzanie pracownikami, Zasoby ludzkie, Odpowiedzialność społeczna biznesu, Personel tymczasowy i zewnętrzny, Rekrutacja, Przeglądy wydajności pracowników