GoToMeeting
flow-image

Wewnętrzna siła języka ciała

Ten zasób został opublikowany przez GoToMeeting

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie będziesz organizować wideokonferencję lub webinarium. Czy wiesz już jak zbliżyć się do swoich pracowników? Bardzo ważne jest, aby umieć występować jako osoba przemawiająca, potrafićutrzymać uwagę słuchaczy, zwłaszcza podczas wideokonferencji, aby wzbudzić w nich zaufanie i zwiększyć wiarygodność.Pomyśl o tym — nie muszą się nawet martwić, że wyjdą na nieuprzejmych — jeśli będą chcieli opuścić wideokonferencję; jeśli im się nie spodobasz, mogą po prostu wyłączyć swoje urządzenie. Na szczęście zebraliśmy 10 wskazówek dotyczących prostej i skutecznej mowy ciała, które możesz zastosować, aby pomóc w niewerbalnym budowaniu zaufania u swoich odbiorców.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Zarządzanie HR, Analiza danych HR, Outsourcing pracy, Zarządzanie pracownikami zdalnymi, Zarządzanie nieobecnościami, Przywództwo, Rozwój menedżerów, Poprawa komunikacji, Zgodność z przepisami, Etyka biznesowa