Glint
flow-image

Zestaw narzędzi do osiągnięcia sukcesu w pracy z ludźmi: Dobrostan

Ten zasób został opublikowany przez Glint

Dbałość o zaangażowanie i dobre samopoczucie pracowników w czasach szybkich zmian i niepewności jest niewiarygodnym wyzwaniem. Zestaw narzędzi do osiągnięcia sukcesu w pracy z ludźmi: Pozycja Dobrostan to zasób pomagający organizacjom zrozumieć, jak pracownicy radzą sobie ze stresem i jakiego wsparcia potrzebują, by odnieść sukces.Pobierz ten zestaw narzędzi, aby: Poznać pytania ankietowe dla pracowników — o co pytać i jak nadać priorytet informacjom zwrotnym, które są najważniejsze dla zrozumienia dobrego samopoczucia i prawdopodobieństwa wypalenia zawodowego. , Poznać cztery najważniejsze nawyki sukcesu — przewodnik po tym, jak wzmacniać silną, skoncentrowaną na ludziach kulturę nawet w czasach kryzysu i niepewności., Wskazówki dla pracowników i menedżerów dotyczące prowadzenia wysokiej jakości rozmów w cztery oczy, które budują zaufanie i wspierają dobrostan..

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Zarządzanie HR, Analiza danych HR, Outsourcing pracy, Zarządzanie pracownikami zdalnymi, Zarządzanie nieobecnościami, Przywództwo, Rozwój menedżerów, Poprawa komunikacji, Zgodność z przepisami, Etyka biznesowa, Strategia HR, Style przywództwa, Kierowanie zmianą, Zarządzanie zmianą, Analiza porównawcza, Strategia konkurencyjności, Analiza strategiczna, Kształtowanie strategii, Zarządzanie zespołem, Kadra zarządzająca, Strategie zatrudniania, Zarządzanie wydajnością