Engagedly Inc
flow-image

5 innowacji technologicznych, które warto wdrożyć w procesie wprowadzania pracowników w specyfikę pracy w organizacji

Ten zasób został opublikowany przez Engagedly Inc

Żyjemy w erze informacji, w której innowacje napędzane technologią wspierają procesy biznesowe oraz zwiększają efektywność i wydajność. Pandemia COVID-19 zmieniła oblicze branż na całym świecie, a znalezienie i utrzymanie odpowiednich talentów stało się trudniejsze niż kiedykolwiek. Zdecydowanie zbyt wiele organizacji zaniedbuje ważny aspekt związany z zasobami ludzkimi, jakim jest proces "wprowadzenia w specyfikę pracy".Inwestowanie w efektywny program wprowadzający na początku wydaje się skomplikowane i kosztowne, ale brak ustalonych procesów onboardingowych kosztuje znacznie więcej w dłuższej perspektywie.Przeczytaj teraz, aby poznać 5 technologicznych innowacji, które warto wdrożyć w procesie wprowadzania pracowników w specyfikę organizacji.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Szkolenie pracowników, Motywacja pracownika, Wydajność pracowników, Utrzymanie pracownika, Zarządzanie pracownikami

Więcej zasobów od Engagedly Inc