Achievers
flow-image

Dobrostan pracowników w nowej normalnej rzeczywistości

Ten zasób został opublikowany przez Achievers

Rok 2020 nie był rokiem, który da się do czegokolwiek porównać. Niezwykle trudne warunki rynkowe, zwolnienia, programy urlopów tymczasowych i wymuszone okresy pracy zdalnej sprawiły, że dobrostan pracowników znalazł się pod wyjątkową presją.Promowanie kultury odporności i ciągłości oraz maksymalizacja uznania dla pracowników przyczynią się do poprawy aspektu dobrostanu i zaangażowania.Firma Achievers przeprowadziła ostatnio ankiety wśród pracowników i menedżerów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Holandii, aby zbadać poziom dobrostanu pracowników w każdym z tych krajów oraz określić, jak zdaniem respondentów ich pracodawcy poradzili sobie ze zdarzeniami tego roku. Niniejszy raport "Dobrostan pracowników w nowej normalnej rzeczywistości" podsumowuje i analizuje wyniki tych badań.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Świadczenia pracownicze, Zarządzanie pracownikami zdalnymi, Zarządzanie zmianą, Zarządzanie wydajnością, Rozwój pracowników, Motywacja pracownika, Wydajność pracowników, Zasoby ludzkie